Need for Speed Hot Pursuit

Araba yarışı oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4,99 $
  • Boyut 7.6 MB
  • Version 1.0.62
  • Dil İngilizce
  • Firma Electronic Arts Nederland BV
Need for Speed Hot Pursuit ile android cihazınız için hazırlanmış araba yarışı oyunudur. Electronic Arts'ın efsane serisi üyelerinden Hot Pursuit android farkıyla sizi bekliyor.
Need for Speed Hot Pursuit ile android cihazınız için hazırlanmış araba yarışı oyunudur. Electronic Arts'ın efsane serisi üyelerinden Hot Pursuit android farkıyla sizi bekliyor. Dünya üzerinde şüphesiz kullanıcıların en çok bildiği ve en çok oynanan oyunlar arasında zirvenin en güçlü adaylarından Need For Speed EA'nın hazırladığı Need for Speed Hot Pursuit yüksek grafik kalitesi ile mobil cihazınızla her yerde oynayabileceğiniz halde. 

Oyunda grafik ve ses kalitesinden sonra kolay oynanabilirlik hemen gözünüze çarpıyor. Bu oyundan aldığınız keyfi ise epey arttırıyor. 20 ayrı aracın yer aldığı oyunda araçlarınızı kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Dilerseniz hız yapıp polisten kaçarak oynadığınız oyunda tam tersi görevi alıp polis olarak hız yapanın peşine de düşebilirsiniz. Her iki oyun stilide eğlenceli olan Need for Speed? Hot Pursuit kesinlikle oynanılması gereken bir oyun.
Daha Fazla Göster
Need for Speed Hot Pursuit indir
DİĞER SÜRÜMLER